رد کردن لینک ها

تعمیرات گوشی ال جی

به طور حتم شما هم میدانید که یکی از پرچمداران برندهای تلفن همراه ال جی است که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کند. شاید شما هم جز آن دسته کسانی باشید که علاقه مند به این نوع اسمارت فون ها هستید در این صورت باید بدانید که با توجه به اینکه این تلفن های همراه امروزه بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرند در نتیجه نیاز به تعمیر آن ها نیز بیشتر دیده می شود. در مجموعه آیفیکس پارت، تعمیرات موبایل ال جی به صورت کاملا حرفه ای و توسط متخصصین در این زمینه انجام خواهد شد.تعمیرات این نوع موبایل ها معمولا در کارگاه های مجهز انجام می شود. به علاوه اینکه ال جی جز مارک هایی به شمار می آید که شما باید به طور قطع در تعویض قطعات آن ها نهایت دقت را به کار ببرید.

 

تعمیرات سخت افزاری موبایل ال جی

تعمیرات سخت افزاری موبایل های ال جی شامل تمامی قطعات فیزیکی داخلی و بیرونی دستگاه مانند تاچ – ال سی دی – دوربین – اسپیکر ها – ای سی ها و….

تعمیرات نرم افزاری موبایل ال جی

تعمیرات نرم افزاری گوشی های ال جی شامل رفع مشکلات و خطاهای سیستم عامل – برنامه های جانبی و کاربردی و…. میباشد.

تعمیرات گوشی ال جی

تعمیرات موبایل ال جی در مجموعه ای فیکس پارت !

گفتتی است که در حوزه تعمیرات موبایل ال جی  حساسیت های بسیاری وجود دارد که بیشتر انها مربوط به قطعات است. کارشناسانی که در این مجموعه فعالیت می کنند قادر به بازیابی دستگاه هایی هستند که ممکن است از سوی مراکز دیگر تعمیر آنها غیر ممکن باشد. هم اکنون آیفیکس پارت با متخصصین باتجربه در زمینه تعمیرات موبایل ال جی در خدمت شماست! کافیست با ما تماس بگیرید.

 

سوالات و مشکلات متداول گوشی های ال جی

 • تعمیر و تعویض باتری ال جی
 • رفع مشکلات نرم افزاری ال جی
 • بازیابی و ریکاوری اطلاعات هارد ال جی
 • تست سلامت و کارکرد گوشی ال جی
 • رفع مشکلات و نواقص موجود در گوشی ال جی
 • رفع مشکل و تعویض هارد ال جی
 • تعویص و تعمیر تاچ و ال سی دی ال جی
 • رفع مشکلات تغذیه تعمیرات موبایل ال جی
 • رفع مشکلات و تعویض اسپیکر و میکروفون ال جی
 • تعمیرات و تعویض صفحه نمایش  ال جی
 • رسوب گیری داخلی گوشی ال جی
 • رفع مشکل پریدن آنتن و مشکلات مربوط به سیمکارت
 • رفع مشکلات مربوط به ریست شدن دستگاه
 • رفع مشکلات شارژ نشدن دستکاه
 • رفع مشکلات عدم بازدهی مناسب باتری
 • سرویس کردن قطعات و تست کارکرد موبایل ال جی
 • رفع مشکلات سوکت های گوشی ال جی

تعمیرات گوشی ال جی
1

تعمیرات موبایل ال جی؛ بازیابی هارد

همانطور که اطلاعات مختلف به صورت روزمره در حال گسترش هستند، شما باید بدانید که استفاده از تلفن های همراه برای نگهداری اطلاعات شخصی نیز رو به افزایش است. البته در صورتی که اطلاعات گوشی شما از بین برود شما اتاق بسیار ناخوشایندی را تجربه خواهید کرد. بازیابی اطلاعات کار بسیار تخصصی و سختی است که مهارت های بسیار زیادی را نیاز دارد. شما باید بتوانید بدون هیچ اشتباهی در این زمینه اطلاعات یک تلفن همراه را ریکاوری کنید و در صورت بروز هرگونه اشتباه ممکن است که تمامی اطلاعات تلفن همراه خود را از دست بدهید.بازیابی اطلاعات مربوط به هارد در موبایل ال جی در مجموعه آیفیکس پارت یکی از کارهایی است که به دست متخصصی خبره در این زمینه انجام می گیرد. مجموعه ما دارای بهترین و پیشرفته ترین ابزارآلات جهت ریکاوری تلفن های همراه است. از جمله خدمات این مرکز می توان به بازیابی هارد موبایل ال جی اشاره کرد که با توجه به اسناد مربوطه انجام می شود.

تعمیرات-گوشی-ال-جی
2

تعمیرات موبایل ال جی؛ تعمیرات تاچ

یکی دیگر از بخش هایی که در تعمیرات موبایل ال جی باید به آن دقت کنید تعمیرات مربوط به تاچ است. این گوشی های هوشمند در واقع برای لمس طراحی شده است. در صورت بروز هرگونه مشکل این نوع گوشی ها عملا بی استفاده خواهد شد. بر اثر عوامل مختلف سخت افزاری و نرم افزاری اتفاق بیفتد. از عوامل نرم افزاری مختلف میتوان به از کار افتادن تاچ در اثر نصب یک نرم افزار هم اشاره کرد. این مشکل در بین گوشی های ال جی یکی از مشکلات شایع است که شما میتوانید با استفاده از کمک متخصصین ما در مجموعه آیفیک پارت به آسانی آن ها را حل کنید.با توجه به اینکه تاچ های گوشی های هوشمند ال جی دارای حساسیت های بسیار زیادی هستند باید برای اینکه بتوانید آن ها را تعمیر و یا حتی تعویض کنید سابقه کار بسیاری در این زمینه داشته باشید. در این بخش هم مجموعه ما با استفاده از قطعات اورجینال در این زمینه و همچنین برگزاری کارگاه ها کاملا معتبر در زمینه تعمیرات تلفن همراه ال جی به شما کمک خواهد کرد که این کار را به آسانی انجام دهید.

تعمیرات موبایل ال جی - دوربین
3

تعمیرات موبایل ال جی؛ دوربین

یکی دیگر از بخش هایی که باید در تعمیرات موبایل ال جی به آن دقت کنید دوربین است چرا که بعضا مشکلات بسیاری هم در این زمینه پیش می آید که شما باید با راهکارهای مختلفی به حل آنها بپردازید. گاهی ممکن است که دوربین شما به طور کل با مشکلاتی نظیر خش افتادگی در تصویر، اتصال معیوب دوربین به برد و یا همچنین بخار گرفتگی ایجاد شود که باید آنها را حل کنید.در این بخش ممکن است که نیاز به تعویض دوربین موبایل وجود داشته باشد و همچنین کارشناسانی که در این زمینه فعالیت می کنند باید بتوانند دوربین گوشی شما را تعویض کنید. بهتر است که در این زمینه شما قطعات اورجینال دوربین را تعویض کنید. ممکن است که برخی اوقات برخی از قطعه های جدیدی که نصب میکنید کیفیت لازم را نداشته باشند و حتی ممکن است که به دلیل بی کیفیتی این قطعه ها، بخش های دیگر نیز دچار مشکل شوند بنابراین بهتر است که شما تعویض دوربین گوشی موبایل خود را در مراکز معتبر انجام دهید. تعمیرات موبایل ال جی در بخش دوربین یکی از اساسی ترین ایراداتی است که برای گوشی شما پیش می آید و با ریست کردن و حذف برنامه معیوب حل خواهد شد. شما همچنین می توانید برای این کار، تنظیمات کارخانه را اعمال کنید. در غیر این صورت میتوان گفت که تعمیرات موبایل ال جی باید در مراکز معتبر انجام گیرد.

تعمیرات موبایل ال جی؛ lcd
4

تعمیرات مربوط به ال سی دی

یکی دیگر از بخش های حساس تلفن های همراه ال سی دی است. ممکن است که در صورتی عدم عملکرد مناسب، ال سی دی شما دچار مشکل شود که بعضا ناشی از مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری است. از رایج ترین مشکلاتی که در این زمینه ایجاد می شود میتوان به کم شدن نور صفحه و کند شدن سرعت گوشی اشاره کرد. حتی ممکن است که گلس گوشی شما بشکند و آب هم به درون آن نفوذ کند.